"Biz şampiyonuz ve herkesi yeneriz"

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Göztepe maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 14.02.2021 - 15:43

Süper Lig'in 25. haftasında deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak Medipol Başakşehir'de teknik direktör Aykut Kocaman, soruları yanıtladı.

Başakşehir'deki mantaliteyi değiştirmeyi hedeflediğini söyleyen Kocaman, "Göztepe de, biz de çıkış peşindeyiz. Ünal Karaman'a sonsuz başarılar dilerim. Son zamanlarda maç kazanamıyoruz. Acilen önce durumun farkına varmamız gerekiyor. Hala üzerimizde "Biz şampiyonuz ve herkesi yeneriz" düşüncesi var. Düşme hattının içindeyiz. Kalan maçlarda bu mantaliteyi değiştirmemiz lazım" dedi.

Takıma tekrar kazanma alışkanlığını kazandırmak istediğini söyleyen Aykut Kocaman, "Yüksek enerji ile oynayacaklar. Bekleyeceğiz ve gözlemleyeceğiz. Başakşehir'in yaklaşık 7 yıldır bir oyun kültürü var. Bu alışkanlığa sahip oyunculara aynı alışkanlığı hatırlatmamız gerekiyor. Özgüven kaybı var biraz. Fenerbahçe maçı eskiye dönme açısından umut verici. Ligin en fazla gol pozisyonu veren takımlardan bir tanesi... Pozisyonları çevirme açısından kontrol sağlayabilirsek bizim için iyi olur" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...