"Bize huzur getirecek"

Galatasaray'ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera, 3-0 kazandıkları Bursaspor maçının ardından, "Bu galibiyet bize huzur getirecek" dedi.

NTV Spor 04.12.2015 - 23:32

Bursaspor galibiyetinin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Muslera, "Son haftalarda iyi sonuçlar alamayan bir Galatasaray vardı. Kötü gidişi değiştirmek istiyorduk. Hocamız bir haftadır bizimle. Onun oyun anlayışını anlamamız için zamana ihtiyacımız var. Onun için de bir şeyleri düzeltmek lazımdı. Bu galibiyet ilaç gibi geldi" diye konuştu. 

Oynayacakları, Astana ve Beşiktaş maçlarıyla ilgili ise başarılı file bekçisi, "Bugün gerçekten galibiyetin önemi inanılmazdı. Hiç olmazsa kötü gidişe dur diyecektik. Futbol çok güzel bir spor, neşeli olduğunuz zaman daha güzel. Bu galibiyet bize huzur getirdi. Astana maçına çıkacağız. Galatasaray'ın hedefi her zaman Avrupa'dır. Şampiyonlar Ligi olmasa da Avrupa Ligi'ne devam etmek çok önemli. Astana maçı zor olacak. Onun için o maçı kazanarak yolumuza Avrupa'da devam etmek istiyoruz" ifadeleriyle sözlerini bitirdi.

Sayfa Yükleniyor...