"Bizi bu ligde istemediler"

Süper Lig'de kalma şansını zora sokan BB Erzurumspor'da İbrahim Akdağ, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 20.05.2019 - 22:25

BB Erzurumspor, evinde Fenerbahçe'ye tek golle mağlup oldu. Lige tutunma adına işini mucizelere bırakan lacivert-beyazlı ekipte İbrahim Akdağ karşılaşmanın ardından beIN Sports'a konuştu.

"Yorulduk, gerçekten yorulduk... Halkın takdirine bırakıyorum. İnsanlar da salak değil, her şeyi görüyor. Emeğimizi çalıyorlar, biz de bu vatanın evladıyız. İnsanlar ellerini vicdanına koyup, bize yapılanlara baksınlar.

Şehre yazık oldu. Söylenecek çok şey var ama artık yorulduk. İnsanlar salak değil. Her şeyi görüyorlar. Böyle şeylerle mücadele edeceğiz. Pes etmeyeceğiz. Emeğimizi çalıyorlar. Biz de bu vatanın evladıyız. Bazı güçlerle başa çıkmak zor."

LOKMAN GÖR: "BİZİ BU LİGDE İSTEMEDİLER"
"Bizi bu ligde istemediler. Taraftarlarımızı boynu bükük gönderdiğimiz için çok üzgünüz. Kamuyouna bırakıyorum. Bugünkü penaltı inanılır gibi değil. Bu bir değil, iki değil, üç değil, dört değil, beş değil... Lige renk katıyoruz. Amaç ne? Ne istiyorsunuz bizden. Burada ilk defa olay çıktı. İnanınılır gibi değil. Bugünkü penaltıya baksınlar. 5 dakika geçmiş, oyuncu kendini kalecimizin üstüne atıyor. Rize'de, Kasımpaşa'da. Bir önceki pozisyonda ofsayt çiziyorlar. Ayıp değil. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Herkes çok üzgün."

Sayfa Yükleniyor...