"Bizi kupaya göndermeyenleri merak ediyorum"

Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Benfica karşılaşmasının ardından duygularını NTV Spor'a anlattı. "Kupayı alacağız" diyen Volkan, "Bize inanmayanlar, bizi bu kupaya bile göndermeyenleri çok merak ediyorum. Onların dediklerini önemsiyorum" diye konuştu.

NTV Spor

26.04.2013 - 01:29

Benfica'yı 1-0 mağlup eden Fenerbahçe'de kaptan Volkan Demirel maçın ardından NTV Spor'dan Aykut Yıldırım'a açıklamalarda bulundu.

Volkan, "Gerçekten çok iyi oynadık, takım arkadaşlarımı, hocamı ve Fenerbahçeli herkesi kutluyorum. Hem yenilmeyen hem de bizi biraz küçük gören bir takımı yendik. Türkler'in inandıktan sonra neler başarabileceğini bugün de biz gösterdik. Biz çok iyi bir takımız, kenetlendiğimiz ve mücadele ettiğimiz zaman bizi yenebilecek takımın zor olduğunu düşünüyorum. Belki daha farklı olabilirdi. Finale kalacağımızı düşünüyoruz" dedi.

Fenerbahçe kaptanı, "Bu mücadele, savaş ve konsantrasyon Amsterdam için... İnşallah finale gideceğiz, gitmekle de kalmayacağız kupayı alacağız. Bize inanmayanlar, bizi bu kupaya bile göndermeyenleri çok merak ediyorum. Onların dediklerini önemsiyorum, merak ediyorum. Biz inandık. Önce rövanşı geçeceğiz, ardından da finalde elimizden geleni yapıp kupayı Türkiye'ye getireceğiz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...