"Bizim için bir utanç oldu"

Kasımpaşalı Hadergjonaj, Fenerbahçe yenilgisini değerlendirirken öz eleştiri yaptı ve "Bizim için bir utanç oldu" dedi. Aytaç Kara ise, "Takım arkadaşlarımla 10 dakika duş alamadık" açıklamasını yaptı.

NTV Spor 16.08.2022 - 00:43
"Bizim için bir utanç oldu"

, yenilgisinden dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirirken, "Söyleyecek çok fazla şey bulamıyorum. Maçın neden böyle geliştiğiyle alakalı çok fazla söyleyecek sözüm yok. Kırmızı kart tabii ki etkiledi. Zaten 11'e 11 oynaması zordu, 11'e 10 daha zor oldu. Bizim için bir utanç oldu. Herkesin aynaya bakması, kendini sorgulaması. Kendi sahamızda 6-0 kaybedemeyiz. Bu kadar gol yiyemeyiz. Başakşehir ve Fenerbahçe bizden daha hazır olabilirler. Ancak bu bahane değil. Lige böyle başlamamalıydık" dedi.

ise, "Bu maçlardan sonra konuşmak zor. Çok üzgünüz. Takım arkadaşlarımla 10 dakika duş alamadık, sessiz sessiz oturduk soyunma odasında. Futbolda böyle şeyler oluyor. Biz bunlara alışkınız. Bunların üstesinden geleceğiz. Hiç bir sıkıntımız yok. Sadece hatalarımızdan ders çıkarmamız gerekiyor" açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...