"Bizim için çok iyi bir transfer"

Trabzonsporlu Nwakaeme ve İsmail Köybaşı, Yeni Malatyaspor galibiyetini yorumladı. Nwakaeme, Visca için "Bizim için çok iyi bir transfer" dedi.

NTV Spor 07.01.2022 - 22:15 | Son Güncelleme: 07.01.2022 - 22:19

Anthony Nwakaeme, Yeni Malatyaspor galibiyetiyle ilgili olarak, "Bizim için her maç önemli. Alabileceğimiz maksimum puanları almaya çalışacağız" dedi. 

Visca'nın transfğer edilmesiyle ilgili olarak Nijeryalı, "Visca çok iyi bir oyuncu. Onun burada olmasından dolayı çok mutluyum. Çok iyi bir transfer oldu. Onu tebrik ediyorum. Takıma katıldığında neler verebileceğini bildiğimiz bir oyunu. Trabzonspor'u da böyle bir oyuncuyu transfer ettiği için kutlamak gerekiyor" ifadelerini kullandı. 

Trabzonspor'un sol beki İsmail Köybaşı ise, "Bizim için devam niteliğindeki bir maçtı. Bıraktığımız yerden devam ettik. Çok güzel bir serimiz vardı. Bu seriyi galibiyetle bitirmek istiyorduk. Güzel bir galibiyetle üç puan aldık. Çok güzel bir ailemiz var. bu ailenin bir parçası olduğum için gururlu ve mutluyum. Bu aile her zaman en iyisini hak ediyor. Galibiyette emeği geçen herkese teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...