"Bizim için motive, rakipler için endişe verici bir durum"

Rıdvan Yılmaz ve Halil Dervişoğlu, A Milli Futbol Takımının Cebelitarık galibiyetini yorumladı. Rıdvan Yılmaz "Ülkemizi grurlandıracağımıza inanıyorum" derken; Halil Dervişoğu, "Bizim için motive, rakipler için endişe verici bir durum"dedi.

NTV Spor 13.11.2021 - 22:29

Rıdvan Yılmaz maçı değerlendirirken, "Bu maç için yapacaklarımız belliydi. Farklı galip gelmemiz gereken bir maçtı. Hocam oyuna aldığında ileriye doğru gitmemi istedi. Ben de öyle yaptım. İki asist yaptım. Son maç için de elimizden geleni yapacağız ve ülkemizi gururlandıracağımıza inanıyorum" dedi.

Maçı iki golle tamamlayan Halil Dervişoğlu güzel bir galibiyet aldıklarını söylerken, "Takım olarak mutluyuz. Hala konsantreyiz. Üç gün sonra daha önemli bir maç var. İkinciyiz, bu bizi daha motive edecek. İnşallah salı günü galibiyeti alır grupu 2. tamamlarız" diye konuştu.

Maçın en güzel golü sorusuna ise Halil Dervişoğlu, "Bizim Kerem'in (Aktürkoğlu) ilk golü bence maçın en güzel golüydü. Bizim için motive, rakipler için endişe verici bir durum. Avantaj bizim elimizde. İnşallah önümüzdeki maçı da kazanırız" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...