Boey: Çok güzel bir zafer elde ettik

Galatasaray forması giyen Sacha Boey, Konyaspor karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını belirtti.

NTV Spor 16.09.2022 - 23:44
Anadolu Ajansı

Spor Toto Süper Lig'in 7'nci haftasında Galatasaray, sahasında arabam.com Konyaspor'u 2-1 mağlup ederek maç fazlasıyla liderliğe yükseldi.

Karşılaşmanın ardından son haftaların formda isimlerden Sacha Boey, açıklamalarda bulundu. Boey, önemli bir galibiyet aldıklarını ve bunun sonucunda da maç fazlasıyla liderliğe yükseldiklerini belirtti. 

"Devamının geleceğine inanıyorum"

Kişisel olarak sergilediği iyi performansın devam edeceğine inandığını aktaran Boey, "Ne yapabileceğimi biliyorum ve bunları da gerçekleştiriyorum sahada. Devamlılığın gelmesi gerekiyor tabii, süreklilik önemli. Devamının geleceğine de inanıyorum. Takım burada değilken bile çok fazla çalıştım. Şu anda gösterdiğim performansta da bu yaptığım çalışma çok yardımcı oldu" diye konuştu.

Boey, sağ bek pozisyonunda takıma yeni katılan Leo Dubois'yı da önceden tanıdığını ve iyi olanın forma giymeye devam edeceğini aktardı. 

Boey, son olarak Galatasaray'a konsantre olduğunu ve milli takım konusunun ilerleyen zamanlarda konuşulabileceğini belirterek sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...