"Boluspor maçıyla çıkış yakalamak istiyoruz"

Ankaragücü’nün teknik direktörü Mustafa Kaplan, haftasonunda oynayacakları Boluspor mücadelesiyle birlikte çıkış yakalamak istediklerini ifade etti.

NTV Spor

30.11.2012 - 18:30

PTT 1. Lig ekiplerinden Ankaragücü'nün teknik direktörü Mustafa Kaplan, Boluspor maçıyla iyi bir çıkış yakalamak istediklerini söyledi.

Karaçayır Tesisleri'nde Boluspor maçının hazırlıklarını sürdüren sarı-lacivertli ekibin teknik direktörü Kaplan, yaptığı açıklamada,  Ziraat Türkiye Kupası 4'üncü tur maçında Beşiktaş karşısında hak etmedikleri mağlubiyet alarak elendiklerini anlattı.

Boluspor maçına yoğunlaştıklarını ifade eden Kaplan, rakiplerini yakından takip ettiklerini belirterek,        "Oğuz hocamız geldi ve yeni bir kan değişimi oldu. Oğuz hocam da Bolu halkı ve takımıyla bütünleşme sağlayacaktır. Boluspor'un hangi oyuncusunun neler yapabileceğini çok iyi analiz ettik, oyuncuların bazılarını tanıyorum zaten. İçeride oynuyorlar ve avantajları yüksek görünüyor ama biz bunu kendi lehimize çevireceğiz. Buradan 3 puanla döneceğiz çünkü bizim de aslan gibi yürekli, savaşan, mücadele eden askerlerimiz var. Oynadığımız futbol ortada. Boluspor'dan çekindiğimiz yok, onların şansı neyse bizim de şansımız aynıdır. Boluspor maçıyla iyi bir çıkış yakalamak istiyoruz" dedi.

Teknik direktör Oğuz Çetin'in Boluspor'la anlaşmasını da değerlendiren Kaplan, her kan değişiminde farklılık olduğunu kaydederek, Çetin'in takımda bütünleşmeyi sağlayacağını vurguladı.

Kaplan, Mert Erdoğan, Timur, Kaan, Mert, Volkan ve Mehmet Taşçı'nın sakatlıklarının sürdüğünü sözlerine ekledi.

Ankaragücü, 6 puanla ligde son sırada bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...