Bright Osayi-Samuel: Mesut Özil'le oynamak bir şans

Fenerbahçe'nin yeni transferi Bright Osayi-Samuel, "Fenerbahçe'de oynamak benim için büyük bir meydan okuma olacak. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte sahaya çıkmak, takıma faydalı olabilmek için sabırsızlanıyorum" dedi.

NTV Spor 26.01.2021 - 15:21

FENERBAHÇE HABERLERİ

"Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte sahaya çıkmak, takıma faydalı olabilmek için sabırsızlanıyorum" diyen Bright Osayi-Samuel, "Fenerbahçe hakkında konuşmak gerekirse taraftarların takımımızı çok tutkulu bir şekilde desteklediklerini biliyorum. Fenerbahçe büyük bir kulüp. transfer sürecimin başından itibaren taraftarlar, sosyal medya hesaplarıma hoş geldin mesajları göndererek destek oldular. Büyük kulüplerde oyuncuların üzerinde baskı olur. Ben de baskı altında oynamayı severim. Bu yüzden sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

"MESUT ÖZİL İLE BİRLİKTE OYNAMA FIRSATI BÜYÜK BİR ONUR"

Dünya yıldızı Mesut Özil ile beraber oynayacak olmasıyla ilgili de konuşan Samuel, “Genç oyuncular için büyük yıldızlarla birlikte oynamak önemli bir şanstır. Mesut Özil gibi bir oyuncuyla birlikte oynama şansını elde etmek benim için büyük bir onur. Gençken onu izliyordum, şimdi ise onunla aynı sahada antrenman yapıp, birlikte aynı takımda oynayacağım. Benim ise yapmam gereken çok çalışıp, onun tecrübelerinden yararlanmak olacak” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe taraftarına seslenen Osayi-Samuel, “Meydan okumaları severim. Bundan dolayı da Fenerbahçe gibi büyük bir kulübe transfer oldum. Çok çalışıp, sahada doğru şeyler yaptığım takdirde onların mutlu olmasını sağlayacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...