Bruno Fernandes'in Cristiano Ronaldo'ya tavrı futbol gündeminde

Cristiano Ronaldo'nun Manchester United'dan takım arkadaşı Bruno Fernandes ile milli takımda buluşma anı futbol gündemine oturdu.

NTV Spor 15.11.2022 - 13:29

Verdiği bir röportajda Manchester United hakkında çarpıcı ifadeler kullanan Cristiano Ronaldo bu kez de milli takım kampındaki bir görüntüyle gündemde.

Liglere verilen aranın ardından milli takımlar Dünya Kupası için toplanmaya başladı. Portekiz Milli Takımı'nın Twitter hesabından paylaşılan videoda kampa katılan futbolcuların soyunma odasındaki buluşmalarına yer verildi.

Cristiano Ronaldo ile Manchester United'dan takım arkadaşı Bruno Fernandes'in selamlaşma anları ise dikkatlerden kaçmadı.

Görüntülerde Ronaldo, kendisini görmezden gelen Bruno Fernandes'e elini uzatıyor. Bir süre sonra Ronaldo'nun elini sıkan Fernandes umursamaz bir tavırla yıldız futbolcunun yanından ayrılıyor. Ronaldo ise sert bir ifadeyle Bruno Fernandes'e bakıyor.

Cristiano Ronaldo ne söyledi?

Cristiano Ronaldo, TalkTV'ye verdiği röportajda, Manchester United'da taşları yerinden oynatacak açıklamalar yapmıştı.

"Manchester United bana ihanet etti" diyen Portekizli yıldız, takımın başına gelişinin ardından forma şansı bulamadığı teknik direktör Erik ten Hag için de "Saygı duymuyorum" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...