"Bu hikâyeyi daha da zenginleştirmek istiyoruz"

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Avcı, "Bu hikayeyi daha da zenginleştirmek istiyoruz. Bugün iyi başlayıp, sonra da Şampiyonlar Ligi için hedef koyacağız." dedi.

NTV Spor 05.08.2022 - 20:38 | Son Güncelleme: 05.08.2022 - 20:40

Spor Toto Süper Lig'de 2022/23 sezonunun ilk maçında İstanbulspor ve Trabzonspor karşı karşıya gelecek.

Yeni sezonun ilk maçı öncesinde ise Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, mücadeleye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İstanbulspor'u Süper Lig'e döndükleri için tebrik ederek sözlerine başlayan Avcı, "İstanbulspor, benim hayatımın okulu gibiydi. Onları Süper Lig'e döndükleri için tebrik ediyorum. Oyun oynamak isteyen, planlı bir takım. Saha içiyle ilgilenen bir teknik direktörleri var, onlara başarılar diliyorum. Harika bir camia. Oyun olarak da mevcut kadroyla devam ediyorlar. Bir taraftan da bu yüzden tebrik ediyorum. Çünkü sahayla ilgilenen bir teknik direktörleri var." dedi.

Sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirten Abdullah Avcı şunları söyledi, "Bu hikayeyi daha da zenginleştirmek ve kazanarak başlamak istiyoruz. 2 hafta sonra da Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağımız maç var. Öncelikli hedefimiz Süper Kupa'ydı. Bugün iyi başlayıp, sonra da Şampiyonlar Ligi için hedef koymak istiyoruz. Oyunun her anını doğru oynayan bir takım olmak ve tabii ki kazanarak dönmek istiyoruz."

Sayfa Yükleniyor...