"Bu senenin şampiyonu Beşiktaş olacaktır"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Giresunspor maçı sonrası iddialı konuştu ve "Herkese garip gelebilir ama bu senenin şampiyonu Beşiktaş olacaktır" dedi.

NTV Spor 27.11.2021 - 22:23 | Son Güncelleme: 27.11.2021 - 22:41

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Giresunspor maçı sonrası, "Bu senenin şampiyonu Beşiktaş olacaktır. Herkese garip gelebilir. Biz nereden düştüysek, oradan kalkarız" dedi. 

"MHK'nin değişmesi yetmemiş. Ya beceremiyorsunuz, ya da niyetiniz kötü. Gerekeni yapın. Yapmıyorsanız, size verdiğimiz hoşgörü bitmiştir. Bu geceden itibaren artık son derece tepki göstereceğimizi ilan ediyorum. TFF ve MHK'ya sesleniyorum. Bize söz verdiniz! Düzelteceğiz dediniz ama düzeltemediniz! Gerekeni yapın. Gerekeni yapmıyorsanız bizim size vermiş olduğumuz hoşgörü bu gece bitmiştir! Çete veya örgütlü iş yapıyorsanız ortaya koyacağız" dedi.

Çebi, "Biz nereden düştüysek oradan kalkarız. Bu bir dibe vurmadır. Dibe vurmanın sonucunu da lehte faydalarını zaman içinde göreceğiz. Çözüm götüreceğiz. Çözümsüzlük varmış gibi gösterenlere; hayır, biz geldik birçok sorunu çözdük. Bu da çözülecek sorunlardan biri." ifadelerini kullandı.

Sergen Yalçın'ın istifa hakkında gelen bir soru üzerine Ahmet Nur Çebi, "Sergen Yalçın'ı dinledikten sonra gereken neyse onu yaparız. Haklı gerekçeleri varsa söyleyecek bir şeyimiz yok. Ayağa kalkıp yolumuza devam edebilecek anlayış ve tutum görebilirsem, Sergen Yalçın ile yürümeyi tercih ederim." dedi.

"Olağanüstü durumlarda olağanüstü kararlar alınabilir." diyen başkan Çebi, "Hüseyin Göçek ve VAR hakemi kendilerine göre gereğini yapmıştır." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...