"Bugün de söylüyorum, vazgeçmeyeceğiz"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe maçı sonrası basın toplantısında şampiyonluk için konuştu, "Futbol sahası bizim işimiz. Eğer rahat edebilirsek, o taraftan devam edeceğiz. Bugün de söylüyorum, vazgeçmeyeceğiz" dedi.

NTV Spor 17.04.2021 - 21:50

Maçı değerlendiren Fatih Terim, "Şu ana kadar olan bölüm, bize yakışan değil. Benim Galatasaray'daki dönemlerimde pek aldığım netice değil. Hata varsa benimdir. Ben seçiyor oynatıyorum. Benim yanlışımdır. Onlar iyi niyetleriyle oynuyorlar. Zaman zaman hataları oluyor, futbol hatalar oyunu" dedi. 

Şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak ise Terim, "8-18 demiştik. 6 puan farkla ilgili bir şey dememi mi istiyorlar? Bakın şampiyonluklarımıza, geriden gelerek, vazgeçmeyerek, karakterimizi sahaya koyarak olmuştur. 

Şampiyonluklar kazanılır veya kaybedilir, bunlar doğal şeylerdir. Elimizden gelenin en fazlasını sezon sonuna kadar devam edeceğiz. Futbol sahasının içine konsantre olmaya devam edeceğiz, tabii rahat edebilirsek. Galatasaraylı futbolcular, geriden gelerek, pes etmeyerek, iddialarından vazgeçmeyerek ve karakterleriyle şampiyonluklar kazanmıştır. Bugün de söylüyorum. Vazgeçmeyeceğiz" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...