"BUGÜN DE TAM HAZIR DEĞİLDİM"

Beşiktaşlı Gökhan Gönül, Akhisar maçında tam hazır olmadığını söylerken, "Derbide hazır olacağım" dedi.

NTV Spor

18.09.2016 - 22:31

Gökhan Gönül, Akhisar maçını değerlendirirken, "Zor bir maç.  Tüm takımlar için sezonun 3-4 haftası kolay geçmez. Maç temposunu kazanmak kolay değildir. Biz bu 3-4 haftayı güzel geçirdik. Bugün de böyle bir deplasmanda ilk defa kazandık. Beşiktaş için bu deplasman her zaman zordur. Hava şartlarının da iyi olduğunu söyleyemem. Zemin de iyi değildi. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sadece bir maçta puan kaybettik. Diğer maçları kazandık. Önümüzde bir derbi var. O maçı da kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız." dedi.  

Maç sonu ve devre aralarında hemen kramponunu çıkardığı hatırlatması üzerine Gökhan Gönül, "Maçın başında bir darbe aldım. Bileğim şişti. Ayakkabı da tabii spor ayakkabı değil. Ayağımı sıktığı zaman ağrılarım oluyor. O yüzden çıkarıyorum. Başka bir problem yok." ifadelerini kullandı.  

Sakatlığıyla ilgili olarak ise Gökhan Gönül, "Bir iki hafta önce de ne durumda olduğumu açıkladım. Bir sakatlığım vardı. Kolay olmadı. 2 ay antrenmanlara çıkıyordum ama tam hazır değildim. Bugün de tam hazır değildim. Sakat olmadığım zaman takıma neler katabileceğimi biliyorum. Hoca şans verirse derbide yüzde yüz hazır olacağım. Karar her zaman hocalarındır. Öyle olmaya da devam edecek." açıklamalarını yaptı.

Galatasaray derbisiyle ilgili olarak ise Gökhan Gönül, "Ne söylersem söyleyeyim. Hangi yorumcu futbolcu ne söylerse söylesin tahminler tutmaz. Çok fazla şey söylemeye gerek yok. İnşallah keyifli geçer" diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...