Hakan Keleş: Bugün sonucu alamadık ama o günler de gelecek

GZT Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Fenerbahçe karşısında iyi oynadıklarını ancak sonuca gidemediklerini vurguladı.

NTV Spor 23.09.2021 - 22:31

Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan GZT Giresunspor'da teknik direktör Hakan Keleş maç sonu açıklamalarda bulundu.

Erken yedikleri gole vurgu yapan Keleş, "Oyuna iyi başlayamadık. Erken yediğimiz golle demoralize olduk ama daha sonra dengeledik, penaltı kazandık ama çeviremedik. İyi oynadığımızı düşünüyorum. 2-0'dan sonra risk aldık, golü de bulduk. Son dakikalara kadar iyi mücadele ettik. Beraberlik kazanabilirdik. Penaltıyı gole çevirsek galip de gelebilirdik. İyi oyun ama sonuca yansıtamadık." diye konuştu.

Zorlu periyodun kendileri için bittiğini dile getiren Hakan Keleş, "Genelde erken gol sıkıntılarını hep yaşadık. Konyaspor maçında yemedik. Burada da iyi başladık ama erken gol moralimizi bozdu. Maçın genelinde oyuncuların performansından memnunum. Bizim için zorlu periyot bitti. Bundan sonraki rakipler direkt rakiplerimiz. Bugün sonucu alamadık ama o günler de gelecek." dedi.

Sayfa Yükleniyor...