Bülent Uygun istifa etti

Bucaspor Teknik Direktörü Bülent Uygun takımla yollarını ayırdı.

NTV Spor 04.10.2010 - 11:59

Bucaspor'da şok gelişme... NTV Spor'da yayınlanan 'Spor Servisi' programına telefonla bağlanan teknik direktör Bülent Uygun, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Hakan Kutlu ve Rıza Çalımbay'ın ardından Uygun'un istifası ile birlikte sezona aynı teknik adamla devam edemeyen takım sayısı üçe yükseldi.

Ligde geride kalan 7 haftada bir galibiyet ve 3 beraberlik alan Uygun yönetimindeki Bucaspor, 7 puanla 13. sırada bulunuyor.

"KENDİME ZAMAN AYIRACAĞIM"
Bülent Uygun, telefonla katıldığı Spor Servisi programında, "Elde edilen sonuçlardan memnun olmayan bir kesim vardı. İki haftadır bir karar verme aşamasındaydım. Bucaspor'a başarılar diliyorum. Şimdi biraz kendimi dinleyip ne yapacağıma, hangi takımla çalışacağıma karar vereceğim" dedi.

YAYKIRAN: İSTİFAYI GEREKTİRECEK BİR GELİŞME YAŞANMADI
Bucaspor'un basın sözcüsü Timur Yaykıran, teknik direktör Bülent Uygun'un resmi istifa dilekçesini kulübe henüz göndermediğini, bu kararı gerektirecek bir gelişmenin de kulüpte yaşanmadığını bildirdi.

Yaykıran, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bülent Uygun'un kendi isteği ile görevinden istifa ettiğini ve bunu da kişisel internet sitesinden duyurduğunu kaydetti.

Yönetim kurulunun, konuya ilişkin olarak Uygun ile bir görüşme yapacağını bildiren Yaykıran, ''Sayın hocamızın kulübümüze teslim etmiş olduğu resmi bir istifa dilekçesi yoktur. Bülent Uygun'un istifasını gerektirecek herhangi bir gelişme Bucaspor'da yaşanmamıştır. Hocamızın istifası ile ilgili bugün kendisi ile yeni bir görüşme yapılacaktır. Hocamızın kararının resmiyet kazanması halinde, kulübümüzden gerekli açıklama yapılacaktır'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...