Bülent Uygun: Zor günleri birlikte atlatacağız

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, zor günleri aşmak ve takımı ligde tutmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

NTV Spor

09.12.2019 - 23:21

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Bülent Uygun, 1-0 kazandıkları Çaykur Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Kulübün içinde bulunduğu zor günlerden söz eden Bülent Uygun, "Futbolcu kardeşlerimi tebrik ediyorum. Zor süreçlerin içinden beraber geçerek, bu takımı ligde bırakmak için çalışacağız. Takım olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Bizim bu işi başarabileceğimizi düşünerek buraya geldim. Önümüzde 3 tane zorlu maç var. Kadromuz kısıtlı belki ama mücadele etmeye devam edeceğiz. İnşallah kümede kalma başarısı göstererek herkesin takdirini kazanacağız." ifadelerini kullandı.

Kadroda yer almayan Umut Bulut ve Şamil Çinaz'ın durumunun sorulması üzerine Uygun, "Umut ve Şamil bizim futbolcu kardeşlerimiz. Ben idmanda kim olursa onu oynatıyorum. Umut ve Şamil idmanda olmadıkları için de onları kadroya almadım. Onlar da pazartesi ya da salı günü idmanda yer alacaklardır" dedi.

Sayfa Yükleniyor...