"Bunun adı yalancı tüccarlık"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten Fenerbahçe'ye transfer olan Ozan Tufan'la ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. "Süper Kupa maçı öncesinde Bursaspor'la anlaşmıştık" diyen Güneş, Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nı "Yalancı tüccarlık"la suçladı.

NTV Spor

13.08.2015 - 17:14

Bursaspor'un genç yıldızı Ozan Tufan, Fenerbahçe'ye gitti ama özellikle Beşiktaş-Bursaspor eksenli tartışmalar sürüyor.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, Şenol Güneş'in oyuncuların aklını karıştırdığını iddia etmiş ve "Ozan'ı kesnlikle Beşiktaş'a vermeyeceğim" açıklamasını yapmıştı. Ardından Ozan Tufan Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, bu tartışmalara Lig TV'ye katıldığı programda yaptığı açıklamalarla yeni bir boyut getirdi.

Güneş, “Ozan beni aradı, ayrılmak istediğini söyledi. Ben de bunu başkanımız Fikret Orman'a ilettim. O da çok medenice Süper Kupa maçı öncesinde gidip Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile görüştü ve anlaştıklarını söyledi. Ardından Bursaspor başkanı çıktı, Ozan'ın aklını karıştırdığımı söyledi. Bunlar ayıp şeyler. 'Sizin yüzünüzden oyuncuyu sattık' durumuna getirirseniz bu yalancı tüccarlık olur'' diye konuştu.

Bursaspor'un Ozan'a “Galatasaray maçını oyna, sonra git” dediğini öne süren Şenol Güneş, "Bunu bana Ozan ve babası ödül töreninde söyledi. Oyuncu Fenerbahçe'ye gitti. Hayırlı olsun. Biz insan işi yapıyoruz, eşya satmıyoruz” İfadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...