Burak Akyıldız Akhisar'da

Akhisar Belediyespo Denizlispor'dan Burak Akyıldız'ı transfer etti.

NTV Spor

21.01.2011 - 13:46

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Akhisar Belediyespor, Denizlispor'dan Burak Akyıldız ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. Akhisar Belediyespor'un bugünkü idmanına katılan Burak Akyıldız, çalışmanın ardından basın toplantı odasında sözleşmeye imza attı.

Denizlispor'dan transfer edilen 26 yaşındaki savunma oyuncusu Burak Akyıldız, yaptığı açıklamada, futbola Aliağa Belediyespor'da başladığını hatırlatarak, devre arasında Denizlispor'da kadro dışı bırakıldıktan sonra Akhisar Belediyespor ile anlaştığını söyledi.Takımda birçok arkadaşının bulunduğunu kaydeden Burak Akyıldız, "Atilla Özcan hocam ile de daha önce Aliağa Belediyespor ile çalışma imkanı buldum, yönetimin sıcak tavırlarından sonra anlaşma kararı aldım" dedi.

Akhisar Belediyespor daha önce de Denizlispor'dan Engin Memişler ile Musa Sinan Yılmazer, Samsunspor'dan Anıl Taşdemir, Eyüpspor İbrahim Taylan Uzunoğlu ve Adana Demirspor'dan Timuçin Aşçıgil'i kadrosuna katmıştı.Pazar günü Samsunspor'u konuk edecek Akhisar Belediyespor, öğleden sonra yapacağı çalışmanın ardından bu maçın hazırlıklarını tamamlayacak.

Sayfa Yükleniyor...