GALATASARAY HABERLERİ | "Torren'te Campos kalkanı"

Galatasaray'da teknik direktör Domenec Torrent'e başkan Burak Elmas'ın danışmanı Luis Campos'tan destek geldi.

NTV Spor 21.02.2022 - 10:32

Galatasaray'da Başkan Burak Elmas ve Başkan Danışmanı Luis Campos bir araya geldi. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, 5 maç sonunda henüz galibiyet göremeyen Domenec Torrent'e Campos'tan destek geldi.

- Luis Campos ne söyledi?

Portekizli futbol adamının, Torrent’in çok kötü bir tablo devraldığını belirterek, "O takımın başına geldiğinde takımın durumu felaketti. Burada sorumlu Torrent olamaz. Onunla ilgili zamana ihtiyaç var. Sonunda güzel bir tablo bırakacağına sonuna kadar inanıyorum. Torrent bunu başarabilecek bir isim. Kendi sistemini kurduğunda çok başka bir Galatasaray bize izletecek" dediği öğrenildi.

- "Arkasında durmalıyız"

Luis Campos’un Torrent ile ilgili olarak özellikle yeni sezonda büyük beklentiler içerisinde olduğu vurgulandı. Başkan danışmanı, bu konuda da "Yeni sezondaki takviyelerle beraber Torrent farkını gösterecektir. Sabırlı olmalı ve Torrent’in arkasında durmalıyız" diye konuştuğu ifade edildi.

- Torrent Galatasaray'da kalacak mı?

Göztepe karşılaşmasına mutlak galibiyetle çıkacak olan teknik direktör Torrent’in, olası bir başarısızlık durumunda ne yapacağı merak konusu. Haberde Galatasaray Yönetimi’nin de 6 maçtan galibiyetsiz ayrılan bir teknik adamın arkasında durup durmayacağının bu süreçte belli olacağı belirtildi.

Sayfa Yükleniyor...