"Burak'tan büyülü bir an geldi"

Beşiktaş'ın Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, 2-1 kazandıkları Demir Grup Sivasspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 22.04.2019 - 22:28 | Son Güncelleme: 22.04.2019 - 22:49

Karşılaşmayı değerlendiren Hutchinson "Bizim için çok önemli bir maçtı. Kendi sahasında iyi oynayan bir ekibe karşı oynadık. Bunun da bilincindeydik. Çok çalkışmamız gerektiğini biliyorduk. Başından itibaren oyunu kontrol ettik. Çok fazla şans bulduk. Özellikle duran toplardan, Burak'ın golüyle de kazandık. İlk yarının sonunda bir gol yedik. Ancak inancımız kırılmadı. Oyunu hak ettiğimizi düşünüyorduk. 3 puanı almalıydık. Ve hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Burak'ın serbest vuruş golüyle galip geldik. Deyim yerindeyse, Burak'tan büyülü bir an geldi. O büyülü anla 3 puanı aldık" dedi.

Tecrübeli futbolcu "Bu sezon kendimi çok daha iyi hissediyorum. Zaman zaman kötü oynuyordum, zorlukların nedeni de ağrılardı. Şu anda ağrı olmadan oynuyorum. Bu keyifli. Takım da iyi gidince keyif katlanarak artıyor. 5 maç kaldı. Bizim için önemli olan bunları kazanmak. Takımın bu şekilde devam etmesi önemli. Sezon sonu önemli. İyi bir seri yakaladık. Ancak yapmamız gereken daha çok şey var" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...