Burak Yılmaz'dan Terim'in ayrılığı sonrası paylaşımı

Fransız ekibi Lille'de forma giyen yıldız golcü Burak Yılmaz, Fatih Terim'in ayrılığı sonrası sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

NTV Spor 11.01.2022 - 10:08 | Son Güncelleme: 11.01.2022 - 10:22

Galatasaray'da kötü gidişatın ardından Fatih Terim depremi yaşandı. Sarı kırmızılılarda başkan Burak Elmas ve Fatih Terim bir araya geldi ve ayrılık kararı çıktı. Fatih Terim ile yollar resmen ayrıldı. Bir kesim Terim'in ayrılmasını düşünürken bir kesim de Burak Elmas'a tepki gösterdi. Takımdan birçok futbolcu paylaşımla Terim'e veda etti.

Ayrıca eski öğrencileri de Terim'i yalnız bırakmadı. Lille'de forma giyen Burak Yılmaz, Terim'le ilgili imalı bir paylaşım yaptı. Milli futbolcu sosyal medya hesabından yaptığı görsel paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

"Panda, ejdarhaya: 'Hangisi daha önemli? Yol mu hedef mi?' diye sorar. Küçük ejdarha cevap verir: "Yol arkadaşı"

Burak Yılmaz'ın bu paylaşımı sosyal medyada Fatih Terim'in ayrılış şekli nedeniyle Burak Elmas'a gönderme olarak yorumlandı.

Taylan Antalyalı ise Terim için yaptığı pqaylaşımda, "Hocam; sizinle geçirdiğim her dakika, yaptığımız her konuşma, her zaman hayatımın ve kariyerimin en değerli anlarından olacak. Verdiğiniz emek, gösterdiğiniz sabır ve kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun" ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...