Burak Yılmaz: Fatih hocam, Göksel abim, Abdurrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere

Beşiktaşlı Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından corona virüsüne karşı uyarılarda bulundu. Golcü isim Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın da corona virüsünü yenmek üzere olduğunu açıkladı.

NTV Spor

25.03.2020 - 15:25

Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından corona virüsü salgınına karşı insanlara evde kalma uyarısında bulundu. Yılmaz ayrıca, spor camiasından bu virüse yakalanan isimlere de destek verdi. Beşiktaşlı oyuncu, Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın da virüse yakalandığını  duyurdu. 

Corona virüsüne  dikkat çeken Burak Yılmaz, "Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. Evde kalıyoruz ve evde hayat var diyoruz. Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Asıl önemli olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak olduğunu düşünüyorum" dedi. 

Corona virüsüne yakalanan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak'ın virüsü yenmek üzere olduğunu söyleyen Burak Yılmaz, Medipol Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ'ın da testinin pozitif çıktığını duyurdu. 

Burak Yılmaz açıklamasında, "Benim yakın çevremde Fatih hocam, Göksel abim, Abdurrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim. Biz millet olarak bugüne kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız" ifadelerine yer erdi. 

Sayfa Yükleniyor...