"Bursaspor'un iyiye gitmesi için çalışıyoruz"

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, ''Bizler Bursaspor'un daha iyiye gitmesi noktasında yapacak ne varsa yapmaya çalışıyoruz ve çok yoğun bir şekilde çaba harcıyoruz'' değerlendirmesinde bulundu.

NTV Spor 13.09.2011 - 14:06

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursaspor Kulübü'nün resmi yayın organlarından ''Bursaspor Dergisi''nde yer alan açıklamasında, geride kalan dönemde yaşadıkları başarıların sonsuza kadar unutulmayacağını ancak şimdi bu başarıların üzerine yenilerini koyma adına yapılması gerekenleri hayata geçirme noktasında çok çalışmaları  gerektiğini kaydetti.

Ülke futbolunun zorlu bir süreçten geçtiğinin altını çizen Sağlam, Bursaspor olarak ise yeni sezona yeni umutlar ve yeni bir heyecanla başladıklarını, sezon bitiminde mutlu sona ulaşmak için büyük gayret göstereceklerini belirtti.

Sağlam, Bursaspor'da çok büyük, ulaşılması zor zaferlere imza attıklarını vurgulayarak, ''Pek çok zorlu sınavdan en iyi neticede geçtik. Zaman zaman yorulsak bile mücadelemizi sürdürdük. Şimdi yeni sınavlar bizleri bekliyor. Aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte yeni, ulaşılması zor hedeflere doğru yelken açıyoruz. Bu süreçte de her zaman ifade ettiğimiz gibi Bursaspor bütünlüğünü oluşturabilirsek tarifi güç mutluluklar yaşayabiliriz. Uzun ve bir o kadar çetin bir maratonun ilk metrelerinde birbirine inanan insanların dayanışması ile Bursaspor camiasındaki herkesin kenetlenmesi, bizlere ve futbolcu arkadaşlarımıza büyük moral vermiştir. Bizler Bursaspor'un daha iyiye gitmesi noktasında yapılacak ne varsa yapmaya çalışıyoruz ve çok yoğun bir şekilde çaba harcıyoruz. İnşallah hayırlı bir sezon geçeriz ve mayıs ayında yine büyük sevinçler yaşarız'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...