"Büyük bir aileye geldiğim için çok mutluyum"

Galatasaray'ın Lille'den transfer ettiği Kamerunlu futbolcu Aurelien Chedjou, büyük bir aileye geldiğini belirterek çok mutlu olduğunu ifade etti.

NTV Spor 18.06.2013 - 12:38

Galatasaray'ın Fransa'nın Lille takımından transfer ettiği Kamerunlu futbolcu Aurelien Chedjou, "Büyük bir aileye geldiğim için çok mutluyum" dedi.

Ulus'ta bulunan özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçen Kemarunlu futbolcu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın kendisiyle geride kalan sezonun devre arasından itibaren ilgilenmeye başladığını belirterek, "Bu, Aralık ayında başlayan bir transfer süreci. Hem Galatasaray'ın başka bir tercihi hem de Lille Kulübü'nün bana olan ihtiyacı nedeniyle Ocak ayında transferi gerçekleştiremedik. Ancak şu anda Galatasaray'da olmaktan dolayı çok mutluyum. Haziran ayına kadar geçen süreç içerisinde Galatasaray ile olan temasım hiç kesilmedi. Bazı ufak tefek sakatlıklarımda bile menajerlerimi ve beni arayarak çok ilgili olduklarını gösterdiler. Şampiyonlar Ligi'nde de Galatasaray'ı yakından takip ettim. Büyük bir aileye geldiğim için çok mutluyum" dedi.

Galatasaray Sportif Koordinatörü Bülent Tulun'un eşlik ettiği Chedjou, hastanede yapılan çeşitli tetkiklerin ardından efor testinden geçti.

Kamerunlu futbolcunun, bugün İstanbul'dan ayrılarak tatile çıkacağı bildirildi.

Sayfa Yükleniyor...