"Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz"

Fenerbahçeli futbolcular 2-2'lik Kayserispor beraberliğinin ardından hayal kırıklığı vurgusu yaptılar.

NTV Spor 07.11.2021 - 21:25

Süper Lig'in 12. haftasında Fenerbahçe 2-0 geriye düştüğü maçta sahasında Kayserispor'a karşı bir puanı 90+9'da gelen penaltı golüyle kurtardı.

Mücadelenin ardından oyunu değerlendiren Fenerbahçeli futbolculardan Filip Novak, hayal kırıklığı yaşadıklarını belirterek, "Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz. Evimizde puanlar kaybettik fakat futbol böyle bir şey, bizler sonuna kadar savaşmak mecburiyetindeyiz. Umarım daha iyi sonuçlar almak için tekrar geri döneriz. Duran toplara çok çalışıyoruz, eksik yerlere çalışıyoruz fakat bu şekilde kolay goller yiyoruz. Umarım ilerleyen haftalarda istediğimiz dönüşü yaparız." diye konuştu.

Ferdi Kadıoğlu da hayal kırıklığı vurgusu yaparken "Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyoruz. Son dakika golüyle 1 puan kazandık ama bu bizim için yeterli değil." ifadelerini kullandı.

Takımının ilk golünü kaydeden Miha Zajc ise "Oyuna iyi başladık ama kornerden gol yedik. Daha dikkatli olmamız gerekiyordu. Kendi sahamızda puan kaybettik. Daha iyisini yapmalıyız. Maç kazanmak için çok daha iyi performans sergilemeliyiz." dedi.

Sayfa Yükleniyor...