Çağdaş Atan'dan transfere yeşil ışık

Alanyaspor Teknik Direktörü, takımdan gidecek bir oyuncuyu daha açıkladı. Atan isim değiş ipuçları verdi.

NTV Spor 15.08.2021 - 19:37

Sattığı oyuncularla dikkat çeken Alanyaspor, bir oyuncuyu daha gönderme arefesinde. Trabzonspor, Siopis'e takip olurken, Akdeniz ekibinin teknik direktörü Çağdaş Atan, son durumla ilgili açıklama yaptı. Başakşehir maçı öncesi beIN Sports'un sorularını yanıtlayan Atan, "İnanılmaz büyük değişimler yaşıyoruz. 1 sene içinde geldiğimizden bu yana 8-9 tane oyuncumuz şu anda Türkiye'de büyük takımlarında. Belki bir tanesi aday, gitmek üzere olabilir" sözleriyle transfere yeşil ışık yaktı.

Gidecek ismi açıklamaktan sakınan Çağdaş Atan, bir yıllık sözleşmesi bulunan Siopis'in sinyalini verdi ve "Şimdi onlar yazılıyor çiziliyor. Hala bizim oyuncumuz. Kontramıtımız devam ediyor. Sözleşmeyi uzatmak istiyoruz. Oyuncu bizden çıkıyorsa bir bonservis bedeliyle çıkmasını istiyoruz. Oyunun kulübün üzerine bir bedelle gitmesi gerekiyor. Bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İyi yoldayız diye düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Takımın durumuyla ilgili olarak ise Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, "Çağdaş Atan'ın takımının bir sistem, bir hoca takımı olduğunu göstermek istiyoruz. Sürekli oyunu, oyuncu üzerinden okumadığımızı anlatmaya çalıştık. Tabii büyük değişim yaşadık. Kadro olarak hala eksiğiz. 3-4 transfer yapmayı düşünüyoruz" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...