Çalımbay'dan 'Beşiktaş' şartlı imza

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kırmızı-beyazlı kulüple sözleşme imzalarken, Beşiktaş'tan teklif alması halinde kendisine izin verilmesi yönünde bir şart belirttiğini açıkladı.

NTV Spor 03.06.2012 - 16:20

Sivaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ''Sivasspor'la anlaşma imzalarken, 'Beşiktaş'tan teklif gelirse, bana izin verin' diye bir şart koydum'' dedi.

Çalımbay, yeni sezona Bolu'nun Gerede ilçesinde 1 Temmuz'da başlayacaklarını belirterek, iki haftalık Bolu kampının ardından yurt dışında da iki hafta kamp yapacaklarını söyledi.

"BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELMEDİ"
Beşiktaş teknik direktörlüğü için adı geçen adaylar arasında yer aldığının hatırlatılması üzerine Çalımbay, ''İki takım için de hayırlısı olsun. Sivasspor'la anlaşma imzalarken, 'Beşiktaş'tan teklif gelirse, bana izin verin' diye bir şart koydum. Bunu onlar da olumlu karşıladılar. İlla olacak diye de bir şey yok. Şuan Sivasspor'un başındayım ve tek düşüncem takımımın başarılı olması. Beşiktaş'tan teklif gelmedi. Yazılanlar, çizilenler oldu ama öyle bir şey yok'' ifadelerini kullandı.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini anımsatan Çalımbay, ''4 transfer yaptık ama 4-5 oyuncu daha alacağız. Görüştüğümüz yabancı ve genç arkadaşlarımız var'' dedi.

Sayfa Yükleniyor...