Caner Erkin: Çocukluk aşkıma geri döndüm

Fenerbahçe'ye 4 yıl aradan sonra yeniden dönen Caner Erkin, duygularını kulüp televizyonuna anlattı, "Çocukluk aşkıma geri döndüm" dedi.

NTV Spor 06.08.2020 - 17:58

Duygalarını anlatması istenen Caner Erkin, "Nasıl açıklayayım duygularımı. Çok heyecanlıyım. Bir daha camiama, en sevdiğim yere çocukluk aşkıma döndüğüm için çok farklı duygular içindeyim ve aşırı mutluyum" dedi.  

Transfer sürecini anlatması istenen tecrübeli oyuncu, "Emre ağabey ile konuştuk. Daha sonra başkanımızla devam eden bir süreç oldu. Transferle ilgili hiçbir sıkıntı ve problem yoktu. Fenerbahçeli olduğumu herkes bilir. Bunu söylememe gerek yok. Basit bir transfer oldu. Ben de gelmek istiyordum. Emre Ağabeye de başkanımıza da teşekkür ediyorum. Çok sağ olsunlar. Ben de bu değere, camiamıza, taraftarımıza en iyi şekilde karşılık vereceğim" ifadelerini kullandı.  

4 senelik bir ayrılık olduğunu kaydeden Caner Erkin, şöyle devam etti,

"Aslında buradan bakmak gerekirse tabii ki profesyonel hayatıma devam etmek zorundaydım. Böyle bir karar oldu. Ondan önce Inter macerası oldu. Yine Fenerbahçe'ye dönmek isteim. Farklı nedenlerle olmadı. Onları konuşmak istemiyorum. Fenerbahçe'ye olan bağım tutkum aynı şekilde devam etti. Her oynadığım kulübte her oynadığım camiada elimden geleni vermeye çalıştım. Fenerbahçe çocukluk aşkım. İnşallah Fenerbahçe'de futbolu bırakmak istiyorum. Taraftarımıza buradan sesleniyorum. Aynı Caner Erkin'i daha fazlasını veren, her şeyiyle kulübe hizmet eden birisi olarak görecekler. Bundan şüpheleri olmasın." 

FENERBAHÇE'DEN TARAFTARLARINA "12 NUMARALI" TEŞEKKÜR

"İzleyenlere mesajın var mı?" sorusuna ise Caner Erkin, "Farkıl bir süreçten geçiyoruz. Onun için bence Fenerbahçe camiası, bizler, futbolcular. yöneticiler başkanımız, çok büyük bir camiayız. Biz Fenerbahçe'yiz. Bunun üstesinden önümüzdeki sezondan itibaren geleceğiz. Herkes bize güvensin. Birlik olalım; çok büyüğüz ve daha da büyüyelim" yanıtını vererek sözlerini noktaldı. 

Sayfa Yükleniyor...