Çapa da olmadı!

Gençlerbirliği'nde teknik direktör arayışları bir türlü sonuca ulaşamıyor. Fuat Çapa ile yapılan görüşmede anlaşma sağlanamadı.

NTV Spor 23.12.2015 - 10:23

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Gençlerbirliği Fuat Çapa ile yaptığı görüşmeden sonuç alamadı.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav daha önce iki kez görevine son verdiği Fuat Çapa'yı görüşmek için kulübe çağırdı. Prensip anlaşmasının kağıda dökülmesi beklenirken taraflar arasında pürüz çıktı ve Fuat Çapa defteri de kapanmış oldu.

Yeni bir teknik direktörle anlaşılana dek Mustafa Kaplan Gençlerbirliği'ni çalıştırmaya devam edecek. Konuyla ilgili NTV Spor'a konuşan Fuat Çapa, "Gençlerbirliği bizim kulübümüz. İlhan Cavcav ile devamlı görüşme halindeyiz ama yaptımız görüşmelerde anlaşma sağlayamadık. İlhan Cavcav ile bugün olmaz yarın yine  görüşebiliriz ama şuan Gençlerbirliği teknik direktörlüğü görevine gelmem söz konusu değil. Anlaşma sağlandıktan sonra görevime son verildiği veya antrenmana çıkacakken kovulduğum iddiaları tamamen asılsız. Tek söyleyebileceğim kulüp ile  yaptığımız görüşmelerin olumsuz sonuçlandığıdır" dedi.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav da yaptığı yazılı açıklamada "Görüşmemiz sırasında anlaşamadığımız bazı hususlar oldu. Bu nedenle ortak noktalarda anlaşma zemini olmayınca, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar diledik" ifadelerini kullandı.

 

Sayfa Yükleniyor...