Ceyhun Gülselam Galatasaray'da

Daha önce Trabzonspor'dan Selçuk İnan'ı kadrosuna katan Galatasaray, şimdi de Ceyhun Gülselam'ı transfer etti. Gülselam, kendisini 3 yıllığına sarı kırmızı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

NTV Spor 11.06.2011 - 16:10

Galatasaray, Ceyhun Gülselam ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor forması giyen 23 yaşındaki genç futbolcu, bu sezon sözleşmesinin sona ermesinin ardından serbest kalmıştı. Türkiye'den bir çok kulübün ilgilendiği başarılı orta saya oyuncusu, bugün Galatasaray ile kesin olarak anlaşmaya vardı ve kendisini sarı kırmızılı yapacak sözleşmeyi imzalamak için İstanbul'a geldi. Gülselam, İstanbul'a gelmesinden kısa süre sonra sarı kırmızılı ekiple 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Galatasaray, daha önce de Trabzonspor'da sözleşmesi sona eren Selçuk İnan'ı renklerine bağlamıştı.

Galatasaray, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, yeni futbolcusuna başarılar diledi.

YILLIK ÜCRETİ BELLİ OLDU
3 yıllık imza atan Ceyhun Gülselam, her yıl için sabit ücret olarak 1 milyon euro ve maç başına 2011-2012 futbol sezonunda 5.000 Euro, 2012-2013 sezonunda 6.000 Euro ve 2013-2014 sezonunda 7.500 Euro ücret alacak.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ
Galatasaray'ın yeni transferi Ceyhun Gülselam, Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Ceyhun Gülselam'ın çeşitli sağlık kontrolleri ve testleri Medical Park Hastanesi'nin uzman doktorları tarafından yapıldı.

SELÇUK İNAN DA SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Galatasaray'ın prensip anlaşmasına vardığı milli oyuncu Selçuk İnan da, Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Selçuk İnan'ın çeşitli sağlık kontrolleri ve testleri Medical Park Hastanesi'nin uzman doktorları tarafından gerçekleştirildi.

Sayfa Yükleniyor...