"Cezanın sebebi önceki yönetim"

Beşiktaş yöneticisi avukat Levent Erdoğan, NTV Spor’a açıklamalarda bulundu. Erdoğan UEFA’nın siyah beyazlı kulübe verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezasını CAS nezdinde temyiz edeceklerini söyledi.

NTV Spor 30.05.2012 - 13:57

Beşiktaş yöneticisi avukat Levent Erdoğan, NTV Spor'a açıklamalarda bulundu. Erdoğan UEFA'nın siyah beyazlı kulübe verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezasını CAS nezdinde temyiz edeceklerini söyledi.

UEFA'nın siyah beyazlı kulübe verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezasını değerlendiren Erdoğan, “UEFA'nın verdiği bu ceza, önceki yönetim döneminde ödemelerin aksaması nedeniyle yapılan şikayetler nedeniyle verildi. UEFA'nın kararına UEFA müfettişleri tarafından itiraz edildi. Bunun üzerine de bugün duruşma vardı. Burada da erteleme cezamız kaldırılarak 1 yıl Avrupa kupalarından  men cezası verildi. Biz de bu kararın yeni bir gerekçesi olmadan değiştirilmesine karşı iyi niyetli yönetime geldiğimizi, bundan sonra herhangi bir aksama olmayacağını ve şimdiye kadar da olmadığını belirttik. CAS nezdinde temyiz edeceğiz bu kararı" dedi.

Sayfa Yükleniyor...