Coutinho Barcelona için sıraya girdi

Barcelona, Dembele'den sonra Coutinho trnasferini de bitiriyor. Liverpool'un sahibi Fenway Group ile futbolcunun temsilcileri arasındaki görüşmelerde büyük mesafe alındı. Liverpool, Bayern'den Renato Sanches'in transferini bitirince Coutinho 160 milyon Euro'ya Barcelona'nın yolunu tutacak

NTV Spor 27.08.2017 - 17:19
GETTY

Ousmane Dembele transferini sabrederek ve futbolcunun kulübe yaptığı baskıyla bitiren Barcelona, aynı yöntemle Philippe Coutinho'yu da renklerine bağlamak üzere... Liverpool'un sahibi Fenway Grup ve Coutinho'nun temsilcilerinin yaptığı görüşmelerde Brezilyalı yıldızın Barcelona'ya transferi için büyük mesafe alındığı belirtildi.

Liverpool da bu transfer için izleyeceği yolu belirlemiş durumda... İngiliz ekibi, Coutinho transferi tamamlanmadan önce yerine düşündüğü Renato Sanches'i Bayern Münih'ten makul bir fiyata alacak. Renato Sanchez transferi tamamlanırken de Coutinho yaklaşık 160 milyon Euro'luk bonservis bedeliyle Barcelona'nın yolunu tutacak.

DEMBELE'Yİ GEÇECEK

Böylece Coutinho 105 milyon Euro bonservis ve 45 milyon Euro bonus karşılığında Borussia Dortmund'dan alınan Dembele'yi geçip Barcelona tarihinin en yüksek bonservis bedeli ödenmiş futbolcusu olacak.

Sayfa Yükleniyor...