CSKA Moskova Trabzonspor'u gözüne kestirdi

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Trabzonspor ile karşılaşacak olan CSKA Moskova, gruptaki iddiasını sürdürebilmek için yarın akşam oynanacak maçı mutlaka kazanmak istiyor.

NTV Spor 17.10.2011 - 16:28

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Trabzonspor ile karşılaşacak olan CSKA Moskova, gruptaki iddiasını sürdürebilmek için yarın akşam oynanacak maçı mutlaka kazanmak istiyor.
        
CSKA Moskova teknik direktörü Leonid Slutskiy, bugün düzenlediği basın toplantısında bir gazetecinin, Şampiyonlar Ligi'nde arka arkaya iki karşılaşmayı Trabzonspor ile oynayacaklarını hatırlatması üzerine önceliklerinin şu anda ilk maçı kazanmak olduğunu söyledi.
        
"HER İKİ KARŞILAŞMAYIDA KAZANMALIYIZ"
Şampiyonlar Ligi'nde iddialarını sürdürebilmeleri ve bir üst tura geçebilmeleri için Trazonspor ile yapacakları her iki karşılaşmayı da kazanmaları gerektiğini, ancak şimdilik yarın akşam yapılacak ilk karşılaşmaya yoğunluştılarını ifade eden Slutskiy, Liberya milli takımında yer alan Sekou Oliseh'in yarın akşam oynanacak karşılaşmada yer almasıyla ilgili nihai kararı yarın vereceğini söyledi.
        
Slutskiy, Burak Yılmaz ile ilgili bir soru üzerine de, Burak'ın çok iyi bir forvet olduğunu ancak Trabzonspor'un Şampiyonlar Ligi'nin ilk iki karşılaşmasındaki 4 puanı Burak olmadan aldığına dikkat çekti.
        
ALDONIN: KAZANMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ
Basın toplantısına katılan CSKA Moskova'nın önemli oyuncularından Yevgeni Aldonin de yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi'ndeki iddialarını sürdürebilmeleri için Trabzonspor karşılaşmasını mutlaka kazanmaları gerektiğini belirterek, karşılaşmayı kazanmak için de ellerinden gelen her türlü çabayı ortaya koyacaklarını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...