Cuper gitti, Cevat Güler geldi!

Ve Hector Cuper ile yollar ayrıldı... Orduspor Teknik Direktörü Hector Cuper ile yollarını ayıran yönetim, Cevat Güler ile anlaşmaya vardı. Resmi siteden yapılan açıklamada dünyaca ünlü teknik adama emeklerinden dolayı teşekkür edildi.

NTV Spor 13.04.2013 - 23:20

Spor Toto Süper Lig'de son 5 haftaya girilirken, 29 puanla 16. sırada bulunan Orduspor'da Hector Cuper'in yerine göreve Cevat Güler getirildi.

Resmi siteden yapılan açıklamada, "Orduspor Teknik Direktörlük görevini yerine getiren Sayın Hector Cuper ile yapılan görüşmede karşılıklı olarak anlaşma sağlanarak yollar ayrılmıştır. Bugüne kadar Orduspor'a hizmet veren Sayın Hector Cuper ve ekibine verdikleri emekten dolayı teşekkür ederiz. Teknik Direktörümüz Cevat Güler, Pazartesi 6 kişilik ekibi ile birlikte Saat 14:00'da Kasımpaşa hazırlıklarına başlayacak olan takımımızın antrenmanına katılarak çalışmalara başlayacaktır" ifadelerine yer verildi.

Güler, 2007-2008 sezonunda Galatasaray'da teknik direktörü Feldkamp'ın görevden ayrılmasının ardından dümene geçmiş, kalan 5 haftada sarı-kırmızılı takım ile şampiyonluğa ulaşmıştı.

Sayfa Yükleniyor...