"Daha ligin başındayız"

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Antalyaspor maçında erken gol yemelerine rağmen mücadeleden hiç kopmadıklarının altını çizerek, geçen haftaki gibi yine iki golü ölü toptan yediklerini vurguladı.

NTV Spor 19.08.2018 - 01:08

Hiç beklemedikleri 3 golü kalelerinde gördüklerini anlatan Çalımbay, "Galibiyetle bitireceğimiz bir maçı berabere bitirdik. Daha ligin başındayız. Bunlardan ders çıkarmak gerekiyor. Hakikaten üzüldüğümüz bir puan kaybı değil, bugün mağlup da olabilirdik. Yediğimiz goller bize yakışmıyor. Rakibe bu kadar rahat vurdurmamamız gerekiyor. Bütün bir hafta çalışmamıza rağmen böyle goller yememize çok üzüldük." dedi.

Takımının mücadelesinden memnun olduğunu ifade eden Çalımbay, "Ölü toptan gelen 3 gole üzüldük. Ancak eksikliklerimiz var, bazı arkadaşlarımızı kullanamıyoruz. Transferlerden sadece Uğur Demirok'u kullanabiliyorum. Transfer bitmeden eksikliklerimizi giderip daha iyi olacağız. Gol atarken hiçbir sıkıntımız yok ama diğer konularda eksiğimiz var. Milli maç arasına kadar iyi şekilde gidip, hataları telafi edeceğimize inanıyoruz." diye konuştu

Sayfa Yükleniyor...