Dani Alves: Messi PSG'ye ait hissetmiyor

Dani Alves, eski takım arkadaşı Lionel Messi'nin Paris Saint-Germain'de mutsuz olduğunu belirterek tekrar Barcelona'ya geri dönmesini istediğini söyledi.

NTV Spor 18.03.2022 - 14:41 | Son Güncelleme: 18.03.2022 - 15:23

38 yaşındaki futbolcu ara transfer döneminde Brezilya'nın Sao Paulo takımından ayrılarak tekrar Barcelona'ya geri dönmüştü.

Dani Alves, eski takım arkadaşı Messi'nin kendisiyle benzer bir süreç geçirdiğini belirterek Arjantinli yıldızın PSG'de mutlu olmadığını söyledi.

Dani Alves ESPN'e verdiği röportajda, "Messi oyunu özel kılan bir futbolcu ancak bunu yaparkende kendisinin bulunduğu yerde keyif alması gerekiyor. Bana göre şu an kendini oraya ait hissetmiyor ve bu durum performansına yansıyor. Messi bu zamana dek en sevdiği işi en sevdiği yerde yapıyordu ve bana her zaman kendisi için daha iyi bir yerin olmadığını söylerdi" dedi.

Barcelona'dan ayrılan herkesin pişman olduğunu söyleyen Alves, "PSG'ye transfer olacağı zaman ona bu sözlerini hatırlatmıştım. Her ne sebeple olursa olsun Messi şu an Barcelona'da değil ve umarım geri döner. Bazıları kaybetmeyi sevmediği için bunu kabul etmeyecek ama burası her yerden daha iyi" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...