Danilo, Antalyaspor'da

Antalyaspor, Ukrayna'nın Dnipro takımında ayrılan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Richard Danilo Maciel Sousa Campos ile 2,5 yıllık sözleşme imzaladı

NTV Spor

20.01.2016 - 17:21

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, ara transfer döneminin son dakikasına bırakmadan, ikinci yarı kadrosunu oluşturmaya çalıştıklarını belirtti.

Guilherme Gusmao'nun başka bir takıma transferinin ardından takımda orta alanda ciddi bir boşluk oluştuğunu dile getiren Gencer, "Belli bir zamandır görüşme yaptığımız ve Dnipro takımı ile sözleşmesini fesheden Danilo ile anlaşmış bulunuyoruz. Sözleşmesini feshettikten sonra Avrupa'nın birçok kulübünden teklifler aldı. Aynı zamanda Belçika Milli Takımı oyuncusu. Bizimle yaptığı görüşme neticesinde Antalyaspor'u tercih etti. Kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah ikinci yarıdaki bundan sonraki maçlarımızda Antalyaspor'a katkı sağlayacaktır" diye konuştu.

"RÜYA GERÇEK OLDU"
Danilo Campos ise Antalyaspor'a transferinden dolayı mutlu olduğunu kaydederek, "Kollarını açıp beni burada karşılayan Antalyaspor'a çok teşekkür ediyorum" dedi.

Dört yıl boyunca Rus ve Ukrayna takımlarında forma giydiğini anlatan Danilo Campos, "Buraya kampa geliyorduk. Çok güzel bir şehir. Arkadaşlarımızla 'burada oynamak bir rüya olmalı' diye şakalaşırdık. Şimdi bu rüya gerçek oldu" ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından, Danilo Campos 2,5 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Törene, futbolcunun babası Wamberto de Jesus Sousa Campos da katıldı.

Sayfa Yükleniyor...