Deeney'den şoke eden itiraf

Futbol kariyerini İngiltere'de devam ettiren Troy Deeney, gençlik döneminde babasının onu sahadan arabayla almaya geldiği hikayeyi paylaştı.

NTV Spor 25.09.2021 - 16:58

İngiltere Championship ekibi Birmingham'da forma giyen Troy Deeney, çok tartışılacak bir itirafta bulundu. Kariyerinin başlarında bir başka İngiliz ekibi Walsall forması giyen Deeney'yi babası araba bagajında bir insan kilitliyken almış.

"Beni hayatımda ilk kez gördüğüm mavi bir araba ile aldı. Arabayı ilk kez gördüm ve şaşırmıştım çünkü bizim arabamız yoktu, babamın da ehliyeti yoktu." diyen 33 yaşındaki forvet oyuncusu, ilk başta her şeyin normal gittiğini, babasının müziğin sesini açarak yoluna devam ettiğini söyledi. Fakat araç yakıt almak için bir istasyonda durunca Deeney durumu fark ettiğini ve bagajdan gelen sesleri babasına sorduğun söyledi. Deeney'e göre babası "Bagajda benim bir arkadşaıma borcu olan birisi var. Endişelenme. Onu birazdan bırakacağım. Yemeğini de vermiştim zaten. Onu biraz gezintiye çıkardım ve durumu iyi, umarım  bu gezintiden sonra borcunu öder." şeklinde bir açıklama yapmış.

İLGİLİ: Klopp'tan "Milner ile yumruk yumruğa kavga" açıklaması

Deeney, daha sonra öğrendiğine göre bagajlarındaki kişinin bir uyuşturucu satıcısı olduğunu öğrendiğini belirtti.

Kariyerinde çok uzun bir süre İngiltere Premier League ekibi Watford'da da forma giyen İngiliz forvet, bu takımla tam 419 maça çıkıp 140 gol 62 asistlik bir performans sergilemişti.

Sayfa Yükleniyor...