Denayer'in zor günleri!

Bir dönem Galatasaray forması da giyen Jason Denayer, Lyon'dan çok cazip bir teklif almasına karşın, City yönetiminin kendisini Girona'da oynamaya zorladığını açıkladı. 22 yaşındaki oyuncu bu nedenle, sıkıntılı günler geçiriyor.

NTV Spor 12.07.2017 - 13:22
Son Güncelleme: 12.07.2017 - 17:24

Manchester City'e 2013 yılında transfer olan Jason Denayer, bir türlü (A) takım formasını giymeyi başaramadı. City bu süreçte genç oyuncuyu Celtic, Galatasaray ve Sunderland gibi kulüpleri kiraladı; ancak elinden bırakmaya da yanaşmadı.

Denayer için kiralık olarak geçireceği bir sezon daha kapıda. Ancak City yönetimi, Lyon ile her konuda anlaşan genç oyuncunun, yatırım yaptığı kulüplerden Girona'da forma giymesini istiyor. Bu duruma büyük tepki gösteren Denayer; "Lyon benim için harika bir kulüptü. Ancak City yönetimi transferimi veto etti ve beni Girona'da oynamaya zorluyor. Girona'ya gitmek istemiyorum. Ancak sorun çözülmezse, gönülsüzce de olsa Girona forması giyeceğim" dedi.

City yönetiminin kendisinden nasıl bir beklentisi olduğunu hala anlayamadığını dile getiren Denayer; "City beni satmak için, diğer kulüplerden mantıksız rakamlar talep ediyor. Kiralık olarak oynamayı sorun etmiyorum. Ancak artık düzenli olarak forma giyeceğim ve bir sonraki sezon ayrılmayacağımı bildiğim bir kulüpte oynamak istiyorum" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...