Denizli'de hedef galibiyet

Denizlispor Teknik Direktörü Selahattin Dervent, Karşıyaka maçından Denizli camiasını mutlu edecek bir skorla ayrılmayı hedeflediklerini söyledi.

NTV Spor

12.04.2013 - 19:10

Denizlispor Teknik Direktörü Selahattin Dervent, "Karşıyaka maçından, camiamızı mutlu edecek bir sonuçla ayrılmayı hedefliyoruz" dedi.

Dervent, ligde kolay maç olmadığını, Karşıyaka karşılaşmasının zor geçeceğini belirtti.

İç sahadaki başarı grafiğini tekrar yakalamak istediklerini aktaran Dervent, "İyi oyun sergileyerek, sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz. Alacağımız 3 puan, ligdeki sıralamamız ve puan sıralaması adına çok şey ifade edecek. Denizlispor'u gönülden seven herkesin mutlu olacağı bir sonucun ortaya çıkacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Dervent, başarı Denizlispor camiasının ürettiklerinin bir sonucudur. Bu başarıda katkı sahibi olmak isteyen herkesin mutlaka stadı dolduracağını düşünüyoruz. Futbolcularımız coşkularına coşku, heyecanlarına da heyecan katacaklardır. Karşıyaka maçından camia olarak hepimizi mutlu edecek bir sonuçla ayrılmayı hedefliyoruz" dedi.

Yeşil-siyahlı takım, pazar günü sahasında oynayacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını, Haluk Ulusoy Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanla sürdürdü.

Sayfa Yükleniyor...