"DERBİDE OLMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIM"

Beşiktaş'ın Akhisar'ı 2-0 yendiği maçta ilk golün asistini yapan Gökhan İnler, maç sonrası açıklamalar yaparken, "Derbide olmak için her şeyi yapacağım" dedi.

NTV Spor

18.09.2016 - 22:12

Akhisar maçında küçük parmağına darbe aldığını söyleyen Gökhan İnler, "Onun için riske girmedim. Ancak bu sakatlık Galatasaray derbisini etkilemez. Maça bir hafta var. Derbide olmak için her şeyi yapacağım." ifadelerini kullandı.

Akhisar galibiyetini de değerlendiren başarılı oyucnu, "Bu statta zor bir maç olacağını biliyorduk. Beşiktaş, rakibini bu sahada 4 senedir yenemiyor. Maça iyi başladık ve 2 gol attık." dedi.  

Derbiyle ilgili de konuşan Gökhan İnler, "Derbiler hep büyük maçlar. Her şey olabilir. Benim, takımım ve yeni oyuncular için ilk derbi olacak. Kendimize bakmamız lazım. Kalbiyle sahaya çıkmak ve her şeyimizi vermemiz" açıklamalarını yaptı.

Atiba'yla mı Oğuzhan'la mı oynamayı daha çok tercih ettiği sorusu üzerine Gökhan İnler, "Benim için farketmez. Ben bir takım oyuncusuyum. Hocayla konuşup takımı iyi organize etmek benim görevim. Bu Beşiktaş, herkesin kazanmak için sahaya çıkması lazım." diye sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...