"Dominant bir oyunla kazandık"

Başakşehir'de Deniz Türüç, Breidablik maçı sonrasında; "Dominant bir oyunla kazandık." dedi.

NTV Spor 05.08.2022 - 00:08
Son Güncelleme: 05.08.2022 - 00:11
Başakşehir teknik sorumlusu Erdinç Sözer, oyuncular Daniel Aleksic ve Deniz Türüç, 3-1 kazanılan Breidablik maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Erdinç Sözer maç sonrası açıklamasında; "Önemli bir deplasman maçı kazandık. Bu maçlar gergin oluyor, kimse kaybetmek istemiyor. Ancak kontrol bizdeydi. Takımı tebrik ediyorum. Rakip pas oyunu oynamayı seviyor. Buna saygı duymak lazım. Ellerinden geleni yaptılar. Şimdi ligdeki maçımıza konsantre olmamız gerekiyor." diyerek fikirlerini belirtti.

Deniz Türüç maç sonrası yaptığı açıklamada; "Böyle iyi bir oyunla maçı daha erken bitirebilirdik. İnşallah bir daha ki maç olur. Özellikle ikinci yarı oyunumuzdan zevk aldık. Dominant oynadık. Beklerde bir boşluk olduğunu biliyorduk, istediğimiz pozisyonları bulduk. Bu tarz takımlar biraz daha fiziksel oynayan takımlar. Zor olacağını biliyorduk. Dominant bir oyunla galibiyet aldık." sözlerini sarf etti.

2 gol atan Aleksic maç sonrası açıklamasında ise; "Bizim için iyi bir sonuç oldu. Burada oynamak kolay değildi. Uzun bir yolculuk yaptık. Günün sonunda önemli olan sonuçtu ve özellikle 2. yarıdaki oyunla İstanbul'a iyi bir sonuçla gitmeyi başardık." dedi.

Sayfa Yükleniyor...