Kolasinac, Dünya Şampiyonu boksör Deontay Wilder'ı etkiledi

Mesut Özil ile birlikte Londra'da uğradıkları bıçaklı saldırıda, saldırganları durduran Sead Kolasinac'a, Dünya Şampiyonu boksör Deontay Wilder'dan övgüler geldi.

NTV Spor

28.07.2019 - 17:21 | Son Güncelleme: 28.07.2019 - 17:23

Dünya Ağırsiklet boks şampiyonu Deontay Wilder, Londra'da uğradıkları bıçaklı saldırıda, saldırganları korkutarak durduran Sead Kolasinac'a övgüler yağdırdı.

33 yaşındaki ABD'li boksör, İngiliz The Sun gazetesine yaptığı açıklamalarda; "Saldırganların önüne çok iyi sıçradı ve çok iyi hareketle sergiledi. Tekniğinin nasıl olduğunu bilmiyoruz; ancak ayakları oldukça hareketliydi." ifadelerini kullandı.

Sözlerini, "Üzerinde biraz çalışmamız gerekebilir." şeklinde sürdüren Wilder şu şekilde noktaladı; "Onun üzerinde çalışmamız gerekecek. Çünkü hareketleri tahmin edilebilir görülüyor ve bu onu savunmasız kılar. Ayakları çabuk ve bunun üzerine gidebiliriz."

Arsenal'in iki yıldız ismi Mesut Özil ve Sead Kolasinac geçtiğimiz günlerde Londra'da alışveriş yaptıkları esnada bıçaklı saldırıya uğramışlardı.

Saldırganlar, Mesut Özil'in eşinin de bulunduğu aracı park halindeyken çalmaya çalışmış, Sead Kolasinac araçtan inerek saldırganları korkutarak kaçırmıştı.

Olay kapsamında açılan geniş çaplı soruşturma sürüyor. 

Sayfa Yükleniyor...