Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: Okan Buruk'tan eminim

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, teknik direktör Okan Buruk'un sarı-kırmızılı kulübe güzel günler yaşatacağını söyledi.

NTV Spor 23.06.2022 - 22:17 | Son Güncelleme: 23.06.2022 - 22:21

Dursun Özbek, Galatasaray Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi'nin mezuniyet törenine katıldı.

Törende bir konuşma yapan Özbek, sarı-kırmızılı takımın yeni teknik direktörü Okan Buruk hakkında konuştu.

- Dursun Özbek, Okan Buruk için ne söyledi?

"Okan Galatasaray’ın evladı zaten. Geçmişte çok başarılı futbolculuk kariyeri oldu. Antrenörlük kariyeri de son derece başarılı şampiyonlukları var. Şimdi hizmet etme sırası Galatasaray’daydı. Ben kendisiyle çalışmaktan çok mutlu olacağım. Galatasaray’da çok güzel günler yaşatacağından eminim. Kendisine hoş geldin diyorum ve başarılı bir sezon diliyorum.

Daha önce de görüşmüştüm kendisiyle. Tebrik ettim, bu hizmeti en iyi şekilde yapacağından emin olduğumu ve kendisine güvendiğimi söyledim. Aynı şekilde hem Yönetim Kurulumuzun, hem camiamızın hem de taraftarlarımızın kendisine güveninin tam olduğunu söyledim. O da çok istekli ve çok cesaretli. Galatasaray’da başarılı olmak onu da çok mutlu edecektir. İyi bir sezon geçireceğimizden eminim.

Galatasaray’ın ne kadar büyük bir camia olduğunu gösteriyor. Burada Üniversitemizdeyiz. Geçen hafta Lisemizde pilavımız vardı. Spor Kulübü altyapısından yetiştirdiği futbolcusuyla antrenörlük seviyesine kadar geliyor. Bu camiada ne kadar büyük bir aile olduğumuzun göstergesidir. Galatasaray büyük bir aile, büyük bir camia."

Sayfa Yükleniyor...