Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye gönderme: "Onlar ne yaparsa yapsın boşuna"

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sarı kırmızılı kulübün Nisan Ayı Olağan Divan Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada rakiplerine göndermede bulundu.

NTV Spor 12.04.2023 - 14:28
Dursun Özbek'ten Fenerbahçe'ye gönderme: "Onlar ne yaparsa yapsın boşuna"

Kulübü Başkanı , Spor Toto Süper Lig'de başarılı oldukları için rakiplerinin saha dışında da kendileriyle uğraştığını ileri sürdü.

Başkan Özbek, sarı-kırmızılı kulübün Nef Stadı'nda düzenlenen nisan ayı olağan divan kurulu toplantısında konuştu.

"BUGÜN ÇOK ÖNEMLİ BİR TOPLANTI VAR"

Öğleden sonra yapılacak Kulüpler Birliği Vakfı toplantısına gideceği için divan kurulundan erken ayrılacağını aktaran Özbek, "Bugün federasyon ile çok önemli bir toplantı var. Toplantının gündemi güncel sorunlarla ilgili. Ayrıca önümüzdeki yılın organizasyonuyla ilgili konular görüşülecek." dedi.

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

"BAŞARILI OLDUĞUMUZ DÖNEMLERDE RAKİPLERİMİZİN GALATASARAY'A KARŞI TUTUMU VAR"

Kendilerine karşı tutumu yadırgamadıklarını belirten Özbek, "Her zaman olduğu gibi Galatasaray'ın başarılı olduğu dönemlerde, rakiplerimizin, futbolla ilgili kişilerin Galatasaray'a karşı tutumları var. Bunu yadırgamıyoruz. Çünkü bu önceden de böyleydi, bugün de böyle. Şimdi çok sıkı bir mücadele zamanı. Bu mücadeleyi tüm Galatasaraylılar adına veriyoruz." diye konuştu.

GALATASARAY FİKSTÜR

"ONLAR NE YAPARSA YAPSIN BOŞUNA"

Camianın desteğinin önemli olduğuna değinen sarı-kırmızılı kulübün başkanı, "Bu mücadeleyi yaparken sizin bizi desteklemeniz çok önemli. Rakiplerimiz, futbolun sahada oynanması dışında Galatasaray'ın her şeyi ile uğraşmaya başladı. Birlik ve beraberlik içinde olursak onlar ne yaparsa yapsın boşuna. Bu kritik dönemde bugüne kadar ki birlikteliği ve desteği göstermenizi rica ediyorum. Biz, sizden kuvvet alıyoruz. Siz bizi desteklerseniz kendimizi en kuvvetli seviyede hissediyoruz." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...