Dursun Özbek'ten Galatasaray'a icra takibi

Galatasaray eski başkanı Dursun Özbek'in, alacakları için kulübe icra takibine başladığı bildirildi. Konuyla ilgili konuşan Özbek, "Bu nakit verilmiş bir para. Kulüpten kimse beni aramadı" dedi.

NTV Spor 21.06.2019 - 18:20

Galatasaray eski başkanlarından Dursun Özbek'in alacaklarını tahsil etmek için mahkemeye başvurduğu bildirildi. İcra davası açan Özbek konuyla ilgili futbolarena.com isimli internet sitesine açıklamalar yaptı. Özbek icra takibini ndoğrularken, "Geçen sene şampiyonluk yarışında rahatsız etmeyelim dedik. Bu sene yine Galatasaray 22.şampiyonluk mücadelesinde aman dayanalım dedik. Hep aramaları ve çözüm yöntemi sunmaları adına beklentide idik. İnsan bir arar 'Başkan nasıl yapacağız' diye bir adım atar. Fakat yok. Bu ticari bir alacaktan kaynaklanan bir şey değil. Bu nakit verilmiş bir para." dedi.

Yönetimin kendisine karşı kayıtsız kalmasından şikayetçi olan Özbek, "100 lira borcumuz var ama 'sen şimdi şu 2 lirayı al' denilebilirdi. Yaklaşık bugün itibarı ile 140 milyon TL alacağımız var. Ama ne aradılar, ne sordular. Böyle bir şey olabilir mi? İcra takibi başlatılan kısım 13.6 milyon euro. Bir gün kapılarını çalıp '1 liramızı verin' demedik. Hiçbir zaman rahatsız etmedik." diye konuştu.

Bu arada Galatasaray yönetiminin Dursun Özbek'e kaşı dava açacası bildirildi. 

Sayfa Yükleniyor...