Eden Hazard: Ronaldo'dan daha iyi olabilirim

Real Madrid kariyerinde sakatlıklardan kurtulamayan Eden Hazard kendisine güveniyor. Messi kadar iyi olamayacağını düşünen Belçikalı, Ronaldo'dan daha iyi olabileceğine inanıyor.

NTV Spor 27.03.2021 - 16:49 | Son Güncelleme: 27.03.2021 - 16:53

LA LIGA PUAN DURUMU

Eden Hazard'ın Chelsea'den eski takım arkadaşı John Obi Mikel, Eden Hazard'ın, kendisine Cristiano Ronaldo etkisi bırakabileceğine inandığını söyledi.

Chelsea'de gösterdiği harika performans sonrası Real Madrid'e transfer olan fakat sakatlıklardan kurtulamayan Eden Hazard kariyeri için umutlu.

Hazard ile arasında geçen diyaloğu The Athletic'e anlatan John Obi Mikel, "Her zaman Eden Hazard'ın pas, güç, yetenek ve tekniği olduğunu söyledim. O sadece Messi ve Ronaldo'nun arkasında" diye konuştu.

Eski futbolcu Mikel, "Eden, 'İyi olmak istiyorsam, olabilirim. Messi kadar değil, çünkü o başka bir dünyadan. Ama Ronaldo'ya yaklaşabilirim hatta geçebilirim de!' dedi. Bu sözcükler onun ağzından çıktı ama bu kararlılığını oyunlarda gösteremedi. İyi antrenman yapmıyor, antrenman yaptığım en kötü insan" diyerek yaşadıklarını aktardı.

"Bir şeyler yanlış gidiyor"

Real Madrid Teknik Direktörü Zinedine Zidane, Eden Hazard'ın yaşadığı sakatlıklar için, "Henüz fit değil. Açıklayamacağım şeyler var. Pozitif olmak ve problem çıkarmak istemiyorum. Bir şeyler yanlış gidiyor. Hayatı boyunca hiç sakatlanmadı ya da çok ufak sakatlıkları oldu. Yeni bir şey bu. Gerçekten bir açıklama yapamıyorum. Bir an önce dönmesi için yardım etmeye çalışıyoruz" demişti.

Sayfa Yükleniyor...