"Egemen'in ayrılacağını düşünmemiştik"

Sezon başında Beşiktaş'tan ayrılarak Fenerbahçe'ye transfer olan Egemen Korkmaz ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulunan Samet Aybaba, "Egemen'in ayrılmasını düşünmüyorduk. Egemen bir takım şeyler düşünmüş ve ayrıldı" dedi.

NTV Spor

28.09.2012 - 00:26Sezon başında Beşiktaş'tan ayrılarak Fenerbahçe'ye transfer olan Egemen Korkmaz ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulunan Samet Aybaba, "Egemen'in ayrılmasını düşünmüyorduk. Egemen bir takım şeyler düşünmüş ve ayrıldı" dedi.

Samet Aybaba, "Egemen'in ayrılmasını düşünmüyorduk. Egemen bir takım şeyler düşünmüş, ayrıldı. Sorun tamamen maliyet değildi. Giden oyuncunun ardından Beşiktaş ağlamaz. Beşiktaş her zaman oyuncu alır. Hele ki 'Ben oynamam' diyen oyuncunun önünde asla durmayacaksınız" şeklinde konuştu.

ESCUDE AÇIKLAMASI
Tecrübeli çalıştırıcı, "Escude'yi ben alın dedim. Sivok problemi çözüğlmemişti. Sonra Sivok problemi çözüldü. Kampta iyi çalıştı, Türkiye'yi iyi biliyor ve Toraman'la oynadılar. Sivok ile Toraman'ın formu yüksek olunca Escude yedek kaldı. Ersan da iyi durumda. O da bizim öne geçecek oyuncularımızdan bir tanesi. Sadece değil, ben hafta arası sürekli maç alıyorum. Alt yapı oyuncularımız için bu maçlar özellikle çok önemli. A Takım'dan kimse alt yapıya dönmeyecek. Oradan gelecekler olacak ama A Takım'dan kimse alt yapıda oynamayacak" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...